  • Mfr # 50050-1BTAPE
  • Zoro # G7369488
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-1BTAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 12" x 24" tape Neo Economy 50