  • Mfr # 365HG-1X12X4
  • Zoro # G600772687
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
365HG-1X12X4
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1, 12" X 4ft HG NEO 70