  • Mfr # 6060-1X12X5
  • Zoro # G900782256
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6060-1X12X5
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 12 in, Rubber Length 5 ft, Rubber Thickness 1 in, 60A, Plain Backing