  • Mfr # 50070-1X2X4
  • Zoro # G7369104
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
2"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50070-1X2X4
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
2"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene Economy Grade, Rubber Width 2 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1 in, 70A, Plain Backing