  • Mfr # 50040-1X36X4TAPE
  • Zoro # G7398230
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50040-1X36X4TAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 36" X 4ft Tape Neo Economy 40