  • Mfr # 50060-1X6X4TAPE
  • Zoro # G7393699
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
6"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-1X6X4TAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
6"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 6" X 4ft Tape Neo Economy 60