  • Mfr # 380-1/16X12X15
  • Zoro # G600777125
/ea
See details
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
380-1/16X12X15
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
1/16, 12" X 15ft NEO FDA WHITE