  • Mfr # 380-1/16X24X4
  • Zoro # G200777730
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
380-1/16X24X4
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene FDA, Rubber Width 24 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1/16 in, 50A, Plain Backing