  • Mfr # 6030-1/16X36X4
  • Zoro # G400778452
Rubber Thickness
1/16"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/16X36X4
Rubber Thickness
1/16"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/16, 36" X 4ft Neo Commercial 30