  • Mfr # 380-1/16X36X4
  • Zoro # G700778244
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
380-1/16X36X4
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
1/16, 36" X 4ft NEO FDA WHITE