  • Mfr # 5389HG-1/2X12X10
  • Zoro # G100768982
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5389HG-1/2X12X10
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/2, 12" X 10ft Buna HG 50