  • Mfr # 6030-1/2X12X10TAPE
  • Zoro # G400779749
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/2X12X10TAPE
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/2, 12" X 10ft Tape Neo Commercial 30