  • Mfr # 6030-1/2X12X4TAPE
  • Zoro # G800780055
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/2X12X4TAPE
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/2, 12" X 4ft Tape Neo Commercial 30