  • Mfr # 6030-1/2X12X5
  • Zoro # G700780063
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/2X12X5
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 12 in, Rubber Length 5 ft, Rubber Thickness 1/2 in, 30A, Plain Backing