  • Mfr # 6060-1/2X12X5TAPE
  • Zoro # G700780582
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6060-1/2X12X5TAPE
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 12 in, Rubber Length 5 ft, Rubber Thickness 1/2 in, 60A, Adhesive Backing