  • Mfr # 6030-1/2X24X15
  • Zoro # G600779846
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/2X24X15
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 1/2 in, 30A, Plain Backing