  • Mfr # 50040-1/2X24X15
  • Zoro # G7397810
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50040-1/2X24X15
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/2, 24" X 15ft Neo Economy 40