  • Mfr # 380-1/2X24X15TAPE
  • Zoro # G700778657
/ea
See details
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
380-1/2X24X15TAPE
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene FDA, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 1/2 in, 50A, Adhesive Backing