  • Mfr # 6030-1/2X24X4
  • Zoro # G600779822
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6030-1/2X24X4
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/2, 24" X 4ft Neo Commercial 30