  • Mfr # 380-1/2X24X4
  • Zoro # G500778659
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
380-1/2X24X4
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
1/2, 24" X 4ft NEO FDA WHITE