  • Mfr # 380-1/2X36X4
  • Zoro # G000779057
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
380-1/2X36X4
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene FDA, Rubber Width 36 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1/2 in, 50A, Plain Backing