  • Mfr # 50060-1/2S
  • Zoro # G7373715
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
6"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50060-1/2S
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
6"
Rubber Length
24"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/2, 6" X 24" Neo Economy 60