  • Mfr # 50070-1/2ETAPE
  • Zoro # G7404716
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
8"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50070-1/2ETAPE
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
8"
Rubber Length
24"
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/2, 8" X 24" Tape Neo Economy 70