  • Mfr # 5389HG1/32X10X3TAPE
  • Zoro # G000775356
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5389HG1/32X10X3TAPE
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
Sheet Rubber, 1/32, 10" X 3ft Tape Buna High Grade 50 Durometer