  • Mfr # 5346HG-1/32X12X4
  • Zoro # G700770194
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5346HG-1/32X12X4
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/32, 12" X 4ft Buna HG 70