  • Mfr # 2830-1/32X12X4TAPE
  • Zoro # G500771902
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2830-1/32X12X4TAPE
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
550 PSI
Description
1/32, 12" X 4ft Tape Silicone 30