  • Mfr # 2850-1/32X24X15TAPE
  • Zoro # G800774313
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2850-1/32X24X15TAPE
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/32, 24" X 15ft Tape Silicone 50