  • Mfr # 5346HG-1/32X24X4
  • Zoro # G300769451
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5346HG-1/32X24X4
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/32, 24" X 4ft Buna HG 70