  • Mfr # 6030-1/32X24X5
  • Zoro # G900780412
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/32X24X5
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/32, 24" X 5ft Neo Commercial 30