  • Mfr # 6050-1/32X36X4
  • Zoro # G200780556
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6050-1/32X36X4
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/32, 36" X 4ft Neo Commercial 50