  • Mfr # 2840-1/32X36X4
  • Zoro # G100776666
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2840-1/32X36X4
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
550 PSI
Description
1/32, 36" X 4ft Silicone 40