  • Mfr # 5313HG1/32X36X4TAPE
  • Zoro # G600775084
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5313HG1/32X36X4TAPE
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/32, 36" X 4ft Tape Buna HG 60