  • Mfr # 5389HG-1/4X10X3
  • Zoro # G800770391
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5389HG-1/4X10X3
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/4, 10" X 3ft Buna HG 50