  • Mfr # 5313HG-1/4X10X3
  • Zoro # G900768380
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5313HG-1/4X10X3
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/4, 10" X 3ft Buna HG 60