  • Mfr # 50040-1/4Q
  • Zoro # G7386419
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
2"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50040-1/4Q
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
2"
Rubber Length
24"
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/4, 2" X 24" Neo Economy 40