  • Mfr # 5346HG-1/4X24X10
  • Zoro # G700769648
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5346HG-1/4X24X10
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/4, 24" X 10ft Buna HG 70