  • Mfr # 50070-1/4X24X10
  • Zoro # G7403018
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50070-1/4X24X10
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/4, 24" X 10ft Neo Economy 70