  • Mfr # 387-1/4X24X4
  • Zoro # G400779619
/ea
Free Shipping & Returns
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
387-1/4X24X4
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
3000 PSI
Description
Rubber Roll, Gum, Rubber Width 24 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1/4 in, 40A, Plain Backing