  • Mfr # 6060-1/4X24X4TAPE
  • Zoro # G800781144
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6060-1/4X24X4TAPE
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 24 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1/4 in, 60A, Adhesive Backing