  • Mfr # 7700-1/4SBR4-X36X4
  • Zoro # G500780638
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
7700-1/4SBR4-X36X4
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Description
Rubber Roll, SBR Cloth Inserted, Rubber Width 36 in, Rubber Length 4 ft, Rubber Thickness 1/4 in, 60A, Plain Backing