  • Mfr # 50060-1/8EP
  • Zoro # G7407577
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
10"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-1/8EP
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
10"
Rubber Length
24"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/8, 10" X 24" Neo Economy 60