  • Mfr # 4060-1/8X12X10
  • Zoro # G300768836
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
4060-1/8X12X10
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
10'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/8, 12" X 10ft Buna Commerical 60