  • Mfr # 6030-1/8X12X15
  • Zoro # G300780715
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-1/8X12X15
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/8, 12" X 15ft Neo Commercial 30