  • Mfr # 2860-1/8X12X5
  • Zoro # G300775070
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2860-1/8X12X5
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Silicone, Rubber Width 12 in, Rubber Length 5 ft, Rubber Thickness 1/8 in, 60A, Plain Backing