  • Mfr # 1030HG-1/8X12X5TAPE
  • Zoro # G400774393
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1030HG-1/8X12X5TAPE
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
1/8, 12" X 5ft Tape Neo HG30