  • Mfr # 4070-1/8X24X10
  • Zoro # G700768689
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
4070-1/8X24X10
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/8, 24" X 10ft Buna Commerical 70