  • Mfr # 387-1/8X24X10
  • Zoro # G800768862
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
387-1/8X24X10
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
3000 PSI
Description
1/8, 24" X 10ft Natural Gum