  • Mfr # 1055HG-1/8X24X15TAPE
  • Zoro # G700773232
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1055HG-1/8X24X15TAPE
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/8, 24" X 15ft Tape Neo HG60