  • Mfr # 6050-1/8X24X4
  • Zoro # G200781041
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6050-1/8X24X4
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/8, 24" X 4ft Neo Commercial 50