  • Mfr # 50050-1/8X6X15
  • Zoro # G7404804
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50050-1/8X6X15
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/8, 6" X 15ft Neo Economy 50